Kanał RSS

Znajdziesz nas na: Google+ i Facebook-u

Odwiedź nasz nowy serwis: www.nieumiemparkowac.com

Koncert Nosowskiej & UniSexBlues Band

2010-02-26 09:41

koncert

załączone zdjęcia

Koncert Katarzyny Nosowskiej & UniSexBlues Band odbył się wczoraj na auli uniwersyteckiej. Wierni fani nie zawiedli, dość licznie stawili się w miejscu zdarzenia i mimo małego opóźnienia cierpliwie czekali na rozpoczęcie koncertu.

Katarzyna Nosowska po raz kolejny odwiedziła Szczecin. W auli Uniwersytetu Szczecińskiego przy ul. Krakowskiej odbył się koncert projektu Nosowska & UniSexBlues Band.

Szczecinianka radośnie powitała fanów ze swojego rodzinnego miasta i wspólnie z zespołem przystąpiła do wykonywania piosenek pochodzących m.in. z płyt "Osiecka" czy "Unisexblues". Uczestnicy tego muzycznego wydarzenia mogli usłyszeć chociażby "Zielono mi", "I'm gettin older", czy "Uciekaj moje serce".

Po zejściu zespołu ze sceny fani oczywiście oklaskami wywołali artystów i usłyszeli jeszcze dwa utwory. Koncert Nosowska zakończyła jednym ze swoich kultowych kawałków "Jeśli wiesz co chcę powiedzieć". Na pożegnanie artystka życzyła wszystkim zebranym powodzenia i przyznała się, że przy okazji pobytu w Szczecinie wybrała się na paszteciki i barszcz, które tak bardzo lubi.

Koncert zorganizowało stowarzyszenie Inspiracje Młodych przy współudziale Uniwersytetu Szczecińskiego i w ramach projektu Szczecin Europejska Stolica Kultury 2016.

źródło: gs24.pl

Galeria zdjęć

"NewsPress" z wpisem do rejestru dzienników i czasopism pod numerem 639 w Sądzie Okręgowym w Szczecinie