Kanał RSS

Znajdziesz nas na: Google+ i Facebook-u

Odwiedź nasz nowy serwis: www.nieumiemparkowac.com

Finał wyborów Miss Pogonii 2010

2010-03-05 17:45

miss pogoni

załączone zdjęcia

Kibice poznali Miss Pogoni 2010!

Wybory Miss Pogoni 2010 przechodzą do historii. Po wielu tygodniach internetowych zmagań dziś kibice Dumy Pomorza, zgromadzeni w hali Szczecińskiego Domu Sportu mogli zobaczyć piętnaście najładniejszych dziewczyn, które awansowały do ścisłego finału. Dzięki specjalnym kartom do głosowania mogli również oddać głos na swoją faworytkę. Najważniejsze decyzje należały jednak do szanownego jury, którego przewodniczącym był Piotr Mandrysz. Po burzliwych obradach w głośnikach rozbrzmiał werdykt: Miss Pogoni 2010 została Katarzyna Grynfelder!

Zanim jednak dziewczyny pojawiły się na scenie i zaprezentowały swoje wdzięki szczecińskiej publiczności, mogły skorzystać z umiejętności profesjonalnej wizażystki. Przygotowania do godziny zero (18:30) trwały już od samego rana. Dokładny makijaż, finezyjna fryzura, elegancka sukienka i już można lecieć na scenę, by wziąć udział w próbie generalnej.

- Wychodzicie na scenę, ja powiem kilka zdań, pokazujecie się ładnie publiczności i ustawiacie się na swoich miejscach - instruował rzecznik prasowy Dumy Pomorza Przemysław Kłosiński, który prowadził całą uroczystość.

I chociaż organizacyjnie wszystko dopięte było na ostatni guzik, to problemów natury technicznej na kilka minut przed rozpoczęciem gali nie brakowało. Warto wspomnieć chociażby o jednej z kandydatek, która... zgubiła swój numerek. Na szczęście osoby pracujące przy organizacji całego przedsięwzięcia szybko uporały się z problemem i o godzinie 18:30 można było rozpocząć finał wyborów Miss Pogoni oraz prezentację zespołu Dumy Pomorza.

Na początku dziewczyny pokazały się publiczności w strojach wieczorowych. Kibice mogli po raz pierwszy zobaczyć dziewczyny "na żywo" oraz posłuchać kilka zdań o nich samych. Zabrakło na szczęście zapowiedzi ratowania świata oraz ochrony lasów tropikalnych, co często pojawia się w przypadku wyborów Miss World, jednak kilka "ciekawych" sentencji wartych było wysłuchania.

Chwilę później finalistki Miss Pogoni pojawiły się na scenie, by wręczyć piłkarzom portowej jedenastki koszulki, w których będą występować podczas rozgrywek rundy wiosennej I ligi. I chociaż nie wszystkie dziewczyny wiedziały w którym momencie wejść na scenę i w jakim kierunku się udać, to ostatecznie każdy z zawodników otrzymał koszulkę meczową z własnym numerem i nazwiskiem.

Na koniec dziewczyny zaprezentowały się wszystkim w strojach kąpielowych. Podczas tego występu można było bardzo wiele zyskać wśród męskiej części publiczności, która z uśmiechem patrzyła w stronę sceny oraz bardzo wiele stracić w oczach płci pięknej, która ze złością w oczach wytykała dziewczynom wszelkie niedoskonałości.

Po ostatnim występie wśród kandydatek na Miss zapanowała konsternacja. Oczekiwanie na wynik ciągnęło się w nieskończoność, sekundy wydawały się trwać godzinami. Ostatecznie nadszedł jednak czas na najważniejszą informację tego wieczoru. Stres ustąpił, a w jego miejsce pojawiła się ogromna radość lub gorycz porażki. Nie brakowało również zaskoczenia, również u samej zwyciężczyni:

- Jestem bardzo zaskoczona ale jeszcze bardziej szczęśliwa. Cieszę się, że zostałam w ten sposób wyróżniona. Dziękuję wszystkim za oddane na mnie głosy. Wszystkim kibicom i pozostałym uczestniczkom za wspaniałą atmosferę przez ten cały trudny dla nas dzień! - mówiła na gorąco tuż po gali Katarzyna Grynfelder.

Tuż po zakończeniu gali o zadanie zapytaliśmy również Marcina Nowaka, który początkowo dość tajemniczo opowiadał o wyborach Miss. Nam jednak udało się wyciągnąć z Marcina kilka informacji

- Dziewczyna jest ładna, młoda i atrakcyjna. Werdykt jury jak najbardziej słuszny, chociaż ja miałem trochę inny typ.

Wszystkim dziewczynom serdecznie gratulujemy i dziękujemy na udział w wyborach Miss Pogoni 2010. A wszystkich kibiców zapraszamy już za rok, na wybory Miss Pogoni 2011!

Poniżej prezentujemy szczegółowe wyniki:

Miss Pogoni: Katarzyna Grynfelder
Wicemiss Pogoni: Ilona Mitura
Miss Publiczności: Kinga Grela
Miss Internautów: Ariana Mazgoła

Tekst: misspogoni.info

Galeria zdjęć

"NewsPress" z wpisem do rejestru dzienników i czasopism pod numerem 639 w Sądzie Okręgowym w Szczecinie