Kanał RSS

Znajdziesz nas na: Google+ i Facebook-u

Odwiedź nasz nowy serwis: www.nieumiemparkowac.com

Dziewczyna Eski 2010

2010-03-13 19:45

dziewczyna eski

załączone zdjęcia

W piątkowy wieczór 12 lutego byliśmy świadkami trzeciej edycji wyborów najbardziej eskowej dziewczyny w Szczecinie. Półfinałowa impreza odbyła się w lokalu Heya Club przy ulicy Czarnieckiego 8 i została poprowadzona przez jednego z najbardziej znanych prezenterów Radia Eska – Jankesa, którego na co dzień można usłyszeć na antenie w programie „Impreska”.

Otwarcie lokalu nastąpiło o 21.00, ale start imprezy odbył się o 23.00 gdy frekwencja gości pozwoliła na dobrą zabawę i mogła zapewnić oklaski dla kandydatek. W finale pokazało się 9 kandydatek na które można było głosować drogą sms-ową przez cały czas trwania imprezy.

Pierwsze wyjście dziewczyn ożywiło publiczność, zwłaszcza jej męską część. Dziewczyny ubrane były w „clubowe” stroje z pięknym makijażem i fryzurami - wszystko zapewnione przez sponsorów. Podczas prezentacji każdej z kandydatek na scenie, w tle puszczono ich własne wypowiedzi na swój temat i zachętę do głosowania. Publiczność najbardziej zareagowała na dosyć odważne motto życiowe kandydatki nr 6: „…lepiej grzeszyć i żałować, niż żałować że się nie grzeszyło”.


Po prezentacji kandydatek na scenę wkroczyły dwie dziewczyny ze szkoły tańca jednego ze sponsorów prezentując styl przypominający electric boogie. Muzyka i dynamiczne ruchy tancerek, spodobały się widzom, co dało się zauważyć podczas przerw w wyborach na parkiecie wśród tańczących.
Przed ponownym wyjściem na scenę kandydatek, Jankes przypomniał o możliwości głosowania na dziewczyny. Początkowo błędnie podany numer, który okazał się nr gg Jankesa, został szybko sprostowany. Dla głosujących czekała nagroda w postaci odtwarzacza MP3.

W drugiej odsłonie dziewczyny zaprezentowały się w koszulkach i kusych spodenkach odkrywających ich długie nogi, co jeszcze bardziej podkręciło atmosferę wśród panów. Kandydatki poruszały się w rytmie muzyki do choreografii przygotowanej przez sponsorującą wybory szkołę tańca.

Po ponad godzinnej przerwie, podczas której goście klubu bawili się na parkiecie razem z kandydatkami, Jankes ponownie zagościł na scenie z zamiarem ogłoszenia wyników głosowania. Wcześniej jednak nagrodzono odtwarzaczem MP3 jednego z widzów, który zagłosował na swoją faworytkę smsem.
Pierwszy tytuł był zarezerwowany dla głównego sponsora, który ogłosił tytuł „dziewczyna SCK” dla kandydatki numer 5 czyli Magdaleny Kopciuch, która również otrzymała tytuł miss publiczności. Dziewczyną ESKI 2010 została kandydatka z numerem 6 – Paula Peterman, której zdjęcie znajdzie się na jednym ze szczecińskich bilbordów, a tymczasem zapraszamy do obejrzenia naszej fotorelacji z tegorocznego półfinału.

Galeria zdjęć

"NewsPress" z wpisem do rejestru dzienników i czasopism pod numerem 639 w Sądzie Okręgowym w Szczecinie