Kanał RSS

Znajdziesz nas na: Google+ i Facebook-u

Odwiedź nasz nowy serwis: www.nieumiemparkowac.com

Monday Bar Spring Break Cruise 2010

2010-03-15 18:58

koncert

załączone zdjęcia

Monday Bar Cruise jest jednym z najbardziej znanych eventów europy. Od roku 2002 klubowicze z różnych zakątków naszego globu odwiedzają ten cykl imprez. Imprezy odbywają się w największych klubach w Stockholmie, jak również na 3 dniowym rejsie promem dwa razy do roku.

Portal NewsPress ma okazję przedstawić wam relację z rejsu, który odbył się w dniach 12-14 Marca 2010 roku na promie m/s Victoria, który mieści ponad 2500 pasażerów. Monday Bar Spring Break Crusie 2010 to 25 edycja tego eventu, na którą organizatorzy przygotowali 3 sceny, ponad 20 znakomitych artystów, oraz niezapomniane przeżycia.

Wszystko rozpoczęło się zaraz po wejściu na pokład, kiedy to wielu z pasażerów w swoich kabinach rozłożyło swój własny sprzęt i zaczęli bawić się wcześniej. Ludzie bawią się tutaj zupełnie inaczej niż w Polsce, oraz na imprezach które odwiedziliśmy dotychczas. Wszyscy bardzo przyjaźni, rozmowni, co niektórzy przedziwnie poprzebierani co nie przypomina tego typu imprez. Wszyscy przyjechali tylko dla muzyki i zabawy.

Pierwsze sety zaczęły się już o godzinie 18.30 na scenie Pub Flor. Zagrali tam młodzi, miejscowi mniej znani ale bardzo utalentowani dj’e, grali tam house i trance. Zupełnie inny klimat muzyczni prezentowali artyści na Hard Flor, gdzie można było usłyszeć bardzo ciężkie hard techno oraz progressive.
Nieco później o godz. 22 ruszył Main Flor. To na co wszyscy czekali, czyli występy tych najlepszych, najbardziej znanych. Jako pierwszy zaczął Jerome Isma-Ae, znany nam z zeszłorocznego „Dzień w Parku” , zagrał on typowego dla siebie seta i kilka swoich rmx Michaela Jacksona, które wywołały szał na parkiecie.
Zaraz po nim o północy za sterami pokazał się Markus Schulz, który zagrał już wiele razy w Polsce na dużych imprezach. Miał on pole do popisu podczas swojego 3 godzinnego seta. Bezsprzecznie, wśród opinii klubowiczów najlepszy set pierwszego dnia rejsu. Zagrał wiele znakomitych numerów, które na pewno na długo pozostaną w pamięci wielu, szczególnie że po skończonym secie Markus podszedł to publiczności gdzie dawał autografy i robił zdjęcia z klubowiczami.
Kilka minut po godzinie 3, na konsoletę wszedł Piet z Rank 1. Rozpoczął produkcją wspólną z Jochenem Millerem, a mianowicie hymnem z tegorocznej edycji enTrance Rank 1 & Jochen Miller - The Great Escape. Większość zagranych numerów to były jego własne produkcje oraz remixy.
Jako ostatni w pierwszy dzień swojego seta zagrał Alex M.O.R.P.H. Bardzo Ciekawe brzmienia, sympatyczny kontakt z publiką, sprawiły że wszyscy znakomicie się bawili.

Drugiego dnia na głównym parkiecie rozpoczął o 22 Glen Morrison. Zaprezentował on bardzo dobrą mieszankę House i Progressive House.
Przyszedł czas na gwiazdę całego rejsu. Równo o północy za sterami pokazał się uznawany przez DJ Mag za najlepszego Dj’a na świecie Armin van Buuren. Rozpoczął spokojnie Velvetine - Safe (Wherever You Are), lecz w swoim 3 godzinnym secie nie zabrakło utworów takich jak „In and out for love” w dobrym mashupie, Dash Berlin - Never Cry Again (Jorn van Deynhoven Remix), Armin van Buuren feat. Justine Suissa - Burned With Desire (Rising Star Vocal Mix) oraz na zakończenie Armin van Buuren & DJ Shah feat. Chris Jones - Going Wrong. Długo by wymieniać, na pewno ten występ zostanie w pamięci na długo każdemu.
Następny zagrał Gareth Emery, jego będziemy mięli okazje usłyszeć w tym roku na Sunrise w Kołobrzegu. Również mocny progresywny set w jego wykonaniu.
Na sam koniec zagrał szwedzki dj i producent JP Bates, ale na tym impreza się nie zakończyła. Do godziny 9 rano na scenie Hard Flor mogliśmy usłyszeć bardzo mocne brzmienia w wykonaniu FINGR ALLSTARS.

Ten event na długo pozostanie w naszej pamięci. Niezapomniane wrażenia, wspaniały klimat. Już wkrótce kolejne odsłony tej imprezy, na których na pewno nas nie zabraknie.
Poniżej fotorelacja z 25 edycji Monday Bar Cruise 2010.

Galeria zdjęć

"NewsPress" z wpisem do rejestru dzienników i czasopism pod numerem 639 w Sądzie Okręgowym w Szczecinie