Kanał RSS

Znajdziesz nas na: Google+ i Facebook-u

Odwiedź nasz nowy serwis: www.nieumiemparkowac.com

Miss Jeziora Dąbie 2010

2010-07-04 10:56

miss

załączone zdjęcia

Wybory Miss Jeziora Dąbie były częścią corocznego dwudniowego pikniku organizowanego przez OSiR Goleniów- zabawy dla całych rodzin, które przyjechały do gościnnej Lubczyny.

Doskwierujący upał spowodował wyłączenie dostawy prądu na linii Goleniów - Lubczyna i to w najważniejszym momencie - ogłoszenia wyników rywalizacji o tytuł Miss Jeziora Dąbie. Organizatorzy Rodzinnego Pikniku Bosmańskiego po raz kolejny pokazali klasę oraz przytomność umysłu i dzielnie wybrnęli z sytuacji.

Przedtem jednak dziewczyny zaprezentowały się w stylizacjach własnych pod wielce obiecującym tytułem "Cała ja", jednakowych strojach sportowych i kostiumach kąpielowych oraz niebanalnych kreacjach ślubnych.

Internauci za swoją miss uznali Irenę Dobosz ze Stanisławowa, drugą wicemiss została Justyna Wąsik z pobliskiej Stepnicy a pierwszą Martyna Horzelska z Pyrzyc. Panią Jeziora Dąbie została na najbliższy rok Katarzyna Garbaciak z Bodzęcina. Każda z uczestniczek dostała upominki w formie strojów i kosmetyków, laureatki tytułów - przydatne sprzęty do nauki i zabawy.

Tekst: Piotr Marski

Galeria zdjęć

"NewsPress" z wpisem do rejestru dzienników i czasopism pod numerem 639 w Sądzie Okręgowym w Szczecinie