Kanał RSS

Znajdziesz nas na: Google+ i Facebook-u

Odwiedź nasz nowy serwis: www.nieumiemparkowac.com

Baja Poland 2010 Zakończona!

2010-09-06 04:32

baja, poland

załączone zdjęcia

Zakończyła się druga edycja Baja Poland. Faworytem od początku był Krzysztof Hołowczyc. Jak zwykle nie zawiódł swoich kibiców. Drugie miejsce podium przypadło załodze Włodzimierz Grajek/Rafał Ciepły. Na trzecim rodzinny team Dariusz i Małgorzata Żyła.

W klasyfikacji quadów zwyciężył Klaudiusz Rostowski, przed Adrianem Bernatem, Michałem Trafiałkiem i Arkadiuszem Bernatem.

Nie wszyscy dojechali do mety. Już w sobotę odpadła załoga Sławomir Wasiak/Marcin Grydziuszko. Silnik odmówił współpracy. Aleksander Sachanbiński i Arkadiusz Rabiega uszkodzili skrzynię biegów i nie wyruszyli do niedzielnego etapu. Ostatni dzień rajdu przyniósł kolejne awarie. Numer 13 okazał się pechowy dla teamu Mirosław Woźniak/Sławomir Żak. Awaria wahaczy nie pozwoliła im kontynuować rywalizacji. Trudów dzisiejszego dnia nie wytrzymała również rajdówka Marcina Kruszewicza. Po przejechaniu 150 metrów wysypały się łożyska w przednich kołach i auto wróciło na lawecie. Załoga numer 14, Agnieszka i Marek Janaszkiewiczowie uszkodzili lewy tylny amortyzator i również zakończyli udział w zmaganiach.

Do zobaczenia za rok!

Galeria zdjęć

"NewsPress" z wpisem do rejestru dzienników i czasopism pod numerem 639 w Sądzie Okręgowym w Szczecinie