Kanał RSS

Znajdziesz nas na: Google+ i Facebook-u

Odwiedź nasz nowy serwis: www.nieumiemparkowac.com

Iron Fist 3

2010-11-07 19:40

iron fist

załączone zdjęcia

Jesteśmy już po trzeciej, emocjonującej edycji Gali Sportów Walki Iron Fist.
W pierwszej walce, która była w formule MMA, mogliśmy zobaczyć Macieja Kriwienoka z Kuźni Raciborskiej walczącego ze Szczecinianinem Michałem Gutowskim. "Gutek" swojego rywala pokonał przez podduszenie.
W drugiej walce, a pierwszej w MUAY THAI stanęli naprzeciwko siebie Jafar Mukri z Anglii i Paweł Jędrzejczyk. Polak jednogłośną decyzją sędziów został ogłoszony zwycięzcą. Kolejna walka należała do Wiktora Sobczyka z Łodzi, który przez nokaut pokonał szczecińskiego fightera Łukasza Skibskiego. Portugalczyk - Domingos Mestre, walczył w kolejnej walce przeciwko Robertowi Radomskiemu. Pojedynek bardzo ciekawy i z dużą dawką emocji zakończony zwycięstwem Portugalczyka. Słowak Peter Franco, po celnym ciosie kolanem Tomasza Makowskiego przegrał w pierwszej rundzie. Również niewielkie szanse miał odważny ale jednak mniej doświadczony Zbigniew Żłobiński, który stanął do walki z Aslambekiem Saidovem. Kolejnym zwycięzcą okazał się Mariusz Cieśliński walczący z Jonathanem Chipchasem, choć jak było widać Anglik nie był wcale łatwym przeciwnikiem. Zadziwiająca, choć bardzo krótka okazała się walka pomiędzy Juhą-Pekka Vainikaininen i Anthonym Durnellem. Fin zwyciężył z Amerykaninem stosując duszenie gilotynowe.
W walce wieczoru - Marcin Parcheta vs Samuel Wilson - wygrał Szczecinianin potwierdzając tym samym, że jest najlepszym Polskim zawodnikiem w wadze do 71kg.

Źródło : ironfist.com.pl

Galeria zdjęć

"NewsPress" z wpisem do rejestru dzienników i czasopism pod numerem 639 w Sądzie Okręgowym w Szczecinie