Kanał RSS

Znajdziesz nas na: Google+ i Facebook-u

Odwiedź nasz nowy serwis: www.nieumiemparkowac.com

Pokaz mody Fashion Night - fotorelacja

2011-04-03 19:24

fashion night, pokaz mody

załączone zdjęcia

Fashion night to pokazy młodych, zdolnych projektantów, którzy cenią sobie indywidualność i prezentują różne spojrzenia na modę. Mieliśmy okazję zobaczyć kolekcje tworzone z pasją i pomysłem, niebanalne i oryginalne.
Prócz szczecińskich projektantek: Poli Ilowicz i Parasoli, które już dały się poznać prezentując swoje projekty w ciągu ostatniego roku, swoją obecnością zaszczyciły nas również: Magdalena Nowosadzka z Warszawy, miłośniczka sztuki, błękitu, muzyki, herbaty, dobrej literatury i słońca. W przerwach między codziennym studiowaniem szyje ubrania, rysuje, projektuje nadruki na koszulki i tworzy biżuterię.
Asia Bielenica, dwudziestoczteroletnia Gdańszczanka, od niedawna związana ze Szczecinem. Jej stroje to połączenie romantyzmu z elegancją, spokoju z chaosem, delikatności z agresją. Asia tworzy ubrania dla odważnych kobiet, które nie boją się wzbudzać kontrowersji.
Renata Chwała z Koszalina ma już na koncie pokaz podczas ostatniej edycji WOŚP, gdzie odniosła spory sukces. Jej kreacje nadają się na wielkie wyjścia, bale i przyjęcia. Nie są jednak zwyczajne. Renata tworzy je z precyzją i pomysłem. Każda ma w sobie coś niebanalnego i przyciągającego wzrok.
Tego wieczoru zadebiutowała Ewa Klimowicz ze Szczecina. Swoje dodatki, tworzone z filcu, wplecie w kolekcję Poli Ilowicz tworząc fantazyjne, kolorowe i wiosenne stylizacje.
Specjalnie dla nas zagrali Krzysztof Lubka I Daniel Zachodni.

Galeria zdjęć

"NewsPress" z wpisem do rejestru dzienników i czasopism pod numerem 639 w Sądzie Okręgowym w Szczecinie