Pogoń Szczecin - MKS Kluczbork 5:1 (3:0)

2011-05-09 08:10

mks, pogoń, szczecin

załączone zdjęcia

Po sobotnim meczu I ligi piłkarze Pogoni Szczecin rozgromili 5:1 na własnym stadionie MKS Kluczbork. Tym samym było to pierwsze zwycięstwo portowców w meczu u siebie w sezonie wiosennym.

Od samego początku meczu pogoń narzuciła szybkie tempo. Pierwszą bramkę po zamieszaniu w polu karnym w 5 minucie zdobył Mikołaj Lebedyński. Następną bramkę po długim dośrodkowaniu w pole karne zdobył główką Błażej Radler. 6 minut pózniej bo brutalnym faulu Stawowego, który otrzymał czerwoną kartkę, sędzia podyktował rzut karny, który ze spokojem wykorzystał Bartosz Ława. Wyniki po pierwszej połowie 3:0.

W drugiej połowie meczu następna bramka padła dopiero w 70 minucie po mocnym strzale z dystansu, którą zdobył Takafumi Akahoshi. Pięć minut później było już 5:0, a swojego drugiego gola zdobył Mikołaj Lebedyński. Dwie minuty później honorową bramkę dla gości zdobył Arkadiusz Półchłopek ustalając rezultat meczu na 5:1.

Kolejny Mecz odbędzie się już w srodę 11 maja z GKP Gorzów Wlkp w Gorzowie.

"NewsPress" z wpisem do rejestru dzienników i czasopism pod numerem 639 w Sądzie Okręgowym w Szczecinie