Kanał RSS

Znajdziesz nas na: Google+ i Facebook-u

Odwiedź nasz nowy serwis: www.nieumiemparkowac.com

Pogoń Szczecin - Ruch Radzionków 0:0

2011-05-16 07:40

pogoń, szczecin

załączone zdjęcia

Pogoń Szczecin zremisowała bezbramkowo po bezbarwnym spotkaniu z Ruchem Radzionków, mimo że podopieczni Artura Płatka często strzelali na bramkę gości – ich uderzenia najczęściej nie stwarzały wiele zagrożenia pod bramkę Ruchu.

Początkowe minuty na stadionie przy ulicy Twardowskiego mijały w żółwim tempie, a pierwszy kwadrans wypadł pozytywnie na korzyść gości. Wszystko zaczęło się odwracać po akcji w 19. minucie. To właśnie w tej minucie Marcin Klatt uderzył z 25 metrów, a bramkarz gości wybił ten strzał przed siebie. Do piłki dopadł Takafumi Akahoshi, który został powalony przez Łukasza Skorupskiego, a sędzia dopatrzył się w tej sytuacji spalonego. Portowcy rozpędzali się z każdą sekundą, tworząc coraz ciekawsze akcje. Pięć minut później Daniel Wólkiewicz dośrodkował z prawego skrzydła mocną piłkę, którą przyjął z Łukasz Matuszczyk, lecz jego strzał pofrunął nad bramką Ruchu. W pierwszej połowie najwięcej ożywienia w akcjach ofensywnych Portowców wprowadzał Adam Frączczak, jednak do końca pierwszej połowy utrzymał się bezbramkowy remis.

Portowcy w drugiej części gry rozkręcili się dopiero po 57. minucie, kiedy to uderzenie Przemysława Pietruszki z dystansu musiał piąstkować golkiper gości. Kwadrans później swoją szansę na strzelenie gola miał Frączczak. Dośrodkowanie Kamila Majkowskiego spadło wprost na głowę napastnika Pogoni, lecz jego strzał nieznacznie minął prawy słupek bramki. Dziesięć minut przed końcowym gwizdkiem sędziego swoją stuprocentową sytuację miał Radosław Wiśniewski, lecz jego strzał z 14 metrów wylądował wprost w rękach Skorupskiego.

Portowcy nie wykorzystali swojej sytuacji, aby awansować do pierwszej dziesiątki I ligi. Następnie spotkanie Duma Pomorza rozegra w Stróżach, gdzie Portowcy zmierzą się z miejscowym Kolejarzem.

Pogoń: Radosław Janukiewicz – Daniel Wólkiewicz (63’ Kamil Majkowski), Błażej Radler, Krzysztof Hrymowicz, Łukasz Matuszczyk – Maksymilian Rogalski, Takafumi Akahoshi, Bartosz Ława, Przemysław Pietruszka (79’ Dariusz Zawadzki) – Adam Frączczak, Marcin Klatt (58’ Radosław Wiśniewski).

Ruch: Łukasz Skorupski – Damian Kaciczak, Tomasz Rzepka, Andrzej Niewulis, Kamil Szymura – Jan Beliancin, Paweł Giel, Mateusz Cieluch (65; Dawid Jarka), Piotr Rocki (70’ Adrian Świątek) – Michał Mak (84’ Piotr Giel), Mateusz Mak.

Źródło : pogon.v.pl
Zdjęcia : newspress.pl

Galeria zdjęć

"NewsPress" z wpisem do rejestru dzienników i czasopism pod numerem 639 w Sądzie Okręgowym w Szczecinie