Kanał RSS

Znajdziesz nas na: Google+ i Facebook-u

Odwiedź nasz nowy serwis: www.nieumiemparkowac.com

Ruszają połączenia lotnicze ze Szczecina do Krakowa i Rzeszowa.

2011-09-30 16:46

załączone zdjęcia

Dziś świętujemy nowo otwarte połączenia lotnicze z Portu Lotniczego Szczecin-Goleniów do Krakowa, Poznania i Rzeszowa. Dzięki nim mieszkańcy tak oddalonych województw jak Zachodniopomorskie, Podkarpackie, Małopolskie i Górnośląskie otrzymują możliwość przemieszczania się z południa na północ Polski w czasie nie dłuższym jak 90 minut.

Połączenia te, możliwe są dzięki lini Eurolot, która na tych trasach operować będzie samolotami ATR-72, zabierającymi na pokład do 64 pasażerów.

Połączenie ze Szczecina do Krakowa wystartowało dziś, w piątek 30 września, przylot o godz. 16:05 (tutaj przylatujący dziś pierwsi pasażerowie zostali przywitani oraz obdarowani drobnymi upominkami od Wicemarszałka woj. Zachodniopomorskiego Wojciecha Drożdża,zastępcę Prezydenta Miasta Szczecin Bogdana Jaroszewicza, a także przedstawicieli Zarządu Lili Lotniczych Eurolot oraz Portu Lotniczego Szczecin-Goleniów), a odlot o 20:55. Samoloty na tej trasie gościć będziemy w niedzielę, poniedziałek, środę oraz piątek.

Również dziś o godzinie 16:30 odleciał samolot do Rzeszowa, jego przylot zgodnie z rozkładem planowany jest na 20:30. Ta trasa będzie obsługiwana w każdy piątek i niedzielę.

Warto zauważyć, iż Port Lotniczy Szczecin-Goleniów, jest piątym lotniskiem w Polsce, które za pośrednictwem lini Eurolot posiada krajowe połączenia lotnicze bez potrzeby przesiadek w Warszawie.

Cena biletu w jedną stronę od 195 zł.

Bilety na trasie Szczecin - Poznań za jedyne 95 zł.
Pasażerowie do 14 roku życia otrzymują 50% zniżki.
W cenie bagażu jest bagaż podręczny do 6kg plus laptop oraz bagaż główny do 20kg.

Sprzedaż biletów na www.eurolot.com

Galeria zdjęć

"NewsPress" z wpisem do rejestru dzienników i czasopism pod numerem 639 w Sądzie Okręgowym w Szczecinie