Kanał RSS

Znajdziesz nas na: Google+ i Facebook-u

Odwiedź nasz nowy serwis: www.nieumiemparkowac.com

Pogoń Szczecin - Lechia Gdańsk 0:2

2012-08-28 21:31

pogoń szczecin

załączone zdjęcia

Po wysokiej wygranej w meczu inaugurującym ekstraklasę z Zagłebiem Lubin, Pogon Szczecin zagrała u siebie z Lechią Gdańsk.
Od samego początku zdecydowanie lepiej zagrała Pogoń. Portowcy szybko grali skrzydłami stwarzając dobre okazje do zdobycia bramki. Po jednej z akcji po podaniu Roberta Kolenodowicza o centymetry minął się z piłką Traore. W pierwszych 45 minutach bardzo dobrą okazję na bramke dla Lechii miał Razack Traore, który srrzałem z około 25 metrów niemal pokonał Janukiewicza.
W drugiej połowie w drużynie portowców Gollę zastąpił Akahoshi co w pierwszych minutach przyniosło kilka dobrych sytuacji, dwukrotnie próbował pokonać Buchalika. W 56 minucie Razack Traore, wbiegł w pole karne i strzałem po ziemi pokonał Janukiewicza. Następne minuty to znaczna ofensywna gra Pogoni. Po jednym ze strzałów w dobrej sytuacji był Bonin. W 91 minucie, po wrzucie z autu i szybkiej akcji po strzale Grzelczaka piłkę do siatki skierował Lukasz Surma ustalając wynik meczu na 0:2.

Pogoń Szczecin - Lechia Gdańsk 0:2 (0:0)

Bramki:

0:1 Traore 56

0:2 Surma 91

Składy :

Pogoń: Janukiewicz - Hricko (Djousse 80’), Hernani, Dąbrowski, Frączczak - Golla (Akahoshi 46’), Rogalski, Bonin, Edi, Kolendowicz (Lewandowski 68’) - Mouhamadou Traore.

Lechia: Buchalik - Janicki,Bieniuk, Madera, Ajrapetian - Andreu (Surma 73’), Pietrowski, Kacprzycki (Ricardinho 46’), Machaj (Grzelaczak 58’), Razack, Traore - Rasiak.

Widzów : 10 238.

Galeria zdjęć

"NewsPress" z wpisem do rejestru dzienników i czasopism pod numerem 639 w Sądzie Okręgowym w Szczecinie