Kanał RSS

Znajdziesz nas na: Google+ i Facebook-u

Odwiedź nasz nowy serwis: www.nieumiemparkowac.com

Pekao Szczecin Open 2012, dzień 3

2012-09-19 21:33

pekao open, tenis

załączone zdjęcia

Znamy już pierwszych ćwierćfinalistów turnieju Pekao Szczecin Open 2012. Niestety pomimo świetnego początku w turnieju Grzegorz Panfil nie zdołał pokonać Rumuna Victora Hanescu i pożegnał się z tegoroczną edycją Pekao Szczecin Open w drugiej rundzie. Spotkanie to rozpoczęło się od kapitalnej gry Polaka. Rumun, który w turnieju został rozstawiony z numerem 5, wygrał ostatecznie 2:6, 6:4, 6:4. Victor Hanescu zagra w ćwierćfinale z Danielem Munouz z Hiszpanii. Druga para ćwierćfinałowa to Gudio Anderozzi (Argentyna), który do turnieju głownego dotarł z eliminacji, a zagra on z Ivanem Sergeyevem z Ukrainy. Jutro o ćwierćwinał powalczy ostatni z polaków Jerzy Janowicz, który zagra jutro z Ukraińcem Smirnovem o godz 19.00 w meczu dnia na korcie centralnym.

W grze podwójnej zostały jeszcze 2 polskie pary Tomasz Bednarek/Mateusz Kowalczyk, zagraja oni o półfinał z Hiszpańsko-Włoska parą CERVANTES/MOTTI. Drudzy polacy grający również o półfinał to PANFIL/PRZYSIEZNY, a zagraja z chorwacką parą DRAGANJA/ZOVKO.

Już dziś zapraszamy serdecznie na korty tenisowe przy ul. Wojska Polskiego w Szczecinie na kolejny 4 juz dzień międzynarodowego Challengera ATP Pekao Szczecin Open 2012.

Galeria zdjęć

"NewsPress" z wpisem do rejestru dzienników i czasopism pod numerem 639 w Sądzie Okręgowym w Szczecinie