Kanał RSS

Znajdziesz nas na: Google+ i Facebook-u

Odwiedź nasz nowy serwis: www.nieumiemparkowac.com

Pogoń oddala się od strefy spadkowej...

2013-05-26 17:59

górnik zabrze, pogoń szczecin

załączone zdjęcia

Samobójcze trafienie Michaela Bembena po zamieszaniu w polu karnym z rzutu rożnego w pierwszej połowie zdecydowało o zwycięstwie Portowców nad Górnikiem. Jest to drugi bardzo ważny mecz z rzędu wygrany przez podopiecznych Dariusza Wdowczyka. Na 2 kolejki od końca sezonu Pogoń awansowała na 12 miejsce, oddalając się od strefy spadkowej o 5 pkt (GKS Bełchatów) i 6 pkt od ostatniego w tabeli Podbeskidzia Bielsko Biała. Kolejny mecz Pogoń zagra w Czwartek 30 maja z Podbeskidziem w Bielsku Białej.

Pogoń Szczecin - Górnik Zabrze 1:0 (1:0)

Bramki : 10 min. Michael Bemben (bramka samobójcza)
Zółte kartki : Emil Noll,Wojciech Golla (Pogoń), Oleksandr Szeweluchin, Mariusz Przybylski (Górnik)
Składy :

Pogoń Szczecin : Radosław Janukiewicz, Adam Frączczak, Maciej Dąbrowski, Emil Noll, Mateusz Lewandowski (83′ Przemysław Pietruszka), Wojciech Golla, Edi Andradina (75′ Radosław Wiśniewski), Bartosz Ława, Takafumi Akahoshi, Takuya Murayama, Tomasz Chałas (61′ Donald Djousse)

Górnik Zabrze : Łukasz Skorupski, Antoni Łukasiewicz, Oleksandr Szeweluchin, Aleksander Kwiek, Paweł Olkowski, Mariusz Przybylski, Tomasz Zahorski (58′ Mateusz Zachara), Michael Bemben (75′ Grzegorz Bonin), Adam Danch, Krzysztof Mączyński, Ireneusz Jeleń (58′ Prejuce Nakoulma)

Sędzia : Paweł Raczkowski (Warszawa)

Galeria zdjęć

"NewsPress" z wpisem do rejestru dzienników i czasopism pod numerem 639 w Sądzie Okręgowym w Szczecinie